O nas

Odisej Yachting

Mówimy po polsku- rezerwacja po polsku- checklista po polsku.

Bezpośredni kontakt i nadzór

Bezpośredni kontakt, nadzór nad rezerwacją i wsparcie właściciela Marka Stryjeckiego- z ponad 40-letnim doświadczeniem żeglarskim

 • Wsparcie techniczne i monitoring jachtów 24 h. Marek zna jachty „jak własną kieszeń”, osobiście wydaje i odbiera jacht.
 • Jest doskonałym kompanem do rozmów i wymiany doświadczeń o żeglowaniu, nie tylko wokół wybrzeży Chorwacji, ale i po całym świecie.
 • Rekomenduje najciekawsze trasy żeglarskie.

20+ lat działalności w Chorwacji

Jesteśmy na miejscu w Chorwacji od prawie 20 lat i wykorzystujemy jej znajomość z pożytkiem dla naszych gości

 • Znamy najpiękniejsze plaże i fantastyczne tereny do nurkowania. Wiemy, gdzie spędzić miło wieczór, z dala od ludzkiego gwaru, ale i gdzie się zabawić, jeśli przyjedzie na to ochota.
 • Rekomendujemy sprawdzone przytulne restauracje, piwniczki z domowym winem czy miejsca, w których można kupić najsmaczniejsze lokalne produkty.
 • Rezerwujemy miejsca w restauracjach, portach, zatokach, bojkach.
 • Znamy lokalną społeczność i służymy pomocą.

Indywidualna obsługa w rodzinnej atmosferze

Kameralny, butikowy, rodzinny charakter czarteru

 • Oferujemy wynajem jachtów, katamaranów i motorówek w Chorwacji, bez pośredników.
 • Nasi goście mają z nami, tym samym zespołem, kontakt od początku rezerwacji, w trakcie swoich wakacji, aż po zakończenie urlopu. Mogą na nas liczyć w 110%.
 • Zapewniamy indywidualną obsługę, odpowiadamy na nietypowe oczekiwania co do charakteru rejsu. Marzysz o niezapomnianym ślubie, podróży poślubnej albo wyjątkowej integracji firmowej pod żaglami w Chorwacji- zdaj się na nas.
 • Nowa flota- gwarantujemy czarter nowoczesnych, komfortowych, w 100% sprawnych jachtów żaglowych, motorowych, katamaranów i motorówek.

Nasza historia

Jesteśmy kameralnym, butikowym czarterem, który oferuje wynajem jachtów, katamaranów i łodzi motorowych w Chorwacji. Sprzedajemy również jachty polskiej stoczni Delphia Yachts i katamarany Bali. Nasza historia rozpoczęła się w 2000 r., kiedy to Marek Stryjecki- po dwudziestu latach pływania po wszystkich morzach i oceanach świata- wybrał Adriatyk na swoją drugą ojczyznę. W Sibeniku założył nie tylko swój drugi dom, ale i firmę czarterową Odisej Yachting, którą w Polsce reprezentuje marka jachtchorwacja.pl. Od tego czasu organizujemy wymarzone wakacje pod żaglami na Adriatyku. Ale nasza rola nie kończy się na tylko czarterze jachtów. Wykorzystujemy pasję i doświadczenie żeglarskie oraz umiłowanie i znajomość Chorwacji, aby zapewnić naszym gościom wyjątkowy czas rejsu i niezapomniane wrażenia (Sprawdź opinie o nas). Jeśli chcesz, aby Twoja żeglarska przygoda trwała długo dłużej niż podczas jednego rejsu i chcesz mieć jacht na własność- zapraszamy w nasze progi. Jesteśmy autoryzowanym dealerem jachtów ze stoczni Delphia Yachts oraz katamaranów Bali.

Zapraszamy Cię do niezapomnianej, żeglarskiej przygody na jachcie w Chorwacji. Chodzi o Twoje wakacje- wiemy, jak uczynić je wyjątkowymi.

Z żeglarskimi pozdrowieniami
Marek Stryjecki

"Chodzi o twoje wakacje - wiemy, jak zrobić to wyjątkowym".

Marek Stryjecki

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitor incididunt ut psum dolor sit amet, labore.

Krzysztof S.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitor incididunt ut psum dolor sit amet, labore.

Jerzy Kozlowski, Polska

Kiedy odbijalismy z portu myslalam, ze troche sie pokolysze miedzy pieknymi miejscami
Zatem do zobaczenia!

Kasia i Maciej

Masz pytania?

Nie masz pewności, którą łódź zarezerwować, czy zatrudniać załogę, czy nie? Nie znasz okolicy i nie wiesz, które zatoki odwiedzić, w których restauracji jeść? Po prostu skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę i podzielimy się z Tobą wszystkimi wskazówkami.

Proszę wskazać, że zapoznałeś się z Polityką prywatności i zaakceptować warunki umowy.
 

Partnerzy