Rejsy okolicznościowe

Okolicznościowe

Szlakiem kulinarnych uniesień? Brałeś/ brałaś udział w zbiorach oliwek? Zabrałeś kiedyś znajomych w niezapomnianą żeglarską przygodę? Albo chcesz oryginalnie spędzić wieczór panieński z przyjaciółkami? Chcesz uczcić sylwestrową noc inaczej niż zwykle? Jednym słowem, jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na spędzenie cudownego czasu na jachcie, w chorwackich okolicznościach- śmiało daj nam znać! Zadbamy o wyjątkowe wrażenia.

  • Śluby na egzotycznej wyspie
  • Podróże poślubne
  • Rejsy tematyczne, np. rejs kulinarny, babski rejs
  • Szkolenia połączone z rejsem
  • Sylwester pod żaglami
Okolicznościowe Okolicznościowe Okolicznościowe Okolicznościowe Okolicznościowe Okolicznościowe Okolicznościowe Okolicznościowe Okolicznościowe

Masz pytania?

Proszę wskazać, że zapoznałeś się z Polityką prywatności i zaakceptować warunki umowy.
 

Okolicznościowe rejsy w Chorwacji

Zainspiruj się pomysłami naszych gości, żeby rekreacyjny rejs stał się nietuzinkowym sposobem świętowania i wspaniałą przygodą. Nietypowa podróż poślubna, niezapomniany wieczór panieński- to dopiero początek. Zabierz przyjaciółki i wyrwijcie się na tydzień od codzienności, celebrując własne towarzystwo. Wybierz się w rejs śladem kulinarnych uniesień, wykorzystując najwspanialsze walory chorwackiej kuchni. . A może rejs ma być idealnym tłem dla szkolenia, które organizujesz? Ograniczać może Cię tylko wyobraźnia. Zadbamy o to, by Twój rejs w Chorwacji był wyjątkowy!

Wszystkie rejsy

Dla firm
 

Dla firm

Jeśli szukasz sprawdzonej formuły na organizację rejsów firmowych- zapraszamy do kontaktu. Niezależnie od tego czy chcesz zintegrować współpracowników, nagrodzić ich za wyniki czy wyróżnić najlepszych klientów, zapewnimy niezapomniane wrażenia Twoim gościom.

Okolicznościowe
 

Okolicznościowe

Zainspiruj się pomysłami naszych gości, żeby rekreacyjny rejs stał się nietuzinkowym sposobem świętowania i wspaniałą przygodą. Nietypowa podróż poślubna, niezapomniany wieczór panieński- to dopiero początek.

Rekreacyjne i wakacyjne
 

Rekreacyjne i wakacyjne

Wspieramy naszych gości, którzy ze swoimi bliskimi wybierają się na rejsy morskie. Dostarczamy najwyższej jakości, nowoczesne jachty, ale- co równie ważne- indywidualną, profesjonalną usługę.