Rejsy rekreacyjne i wakacyjne

Rekreacyjne i wakacyjne

Przeznaczone dla rodzin, przyjaciół, znajomych, każdego kto chciałby przeżyć niezapomnianą przygodę na jachcie i połknąć żeglarskiego bakcyla. Pokierujemy Cię w nietuzinkowe miejsca, zarekomendujemy sprawdzone trasy, najlepsze bazy nurkowe i lokalne atrakcje.

  • Rejsy turystyczne
  • Rodzinne z dziećmi
  • Nurkowanie
Rekreacyjne i wakacyjne Rekreacyjne i wakacyjne Rekreacyjne i wakacyjne Rekreacyjne i wakacyjne Rekreacyjne i wakacyjne Rekreacyjne i wakacyjne Rekreacyjne i wakacyjne Rekreacyjne i wakacyjne Rekreacyjne i wakacyjne

Masz pytania?

Proszę wskazać, że zapoznałeś się z Polityką prywatności i zaakceptować warunki umowy.
 

Wakacje na jachcie

Wspólne żeglowanie to fascynujący i unikalny sposób spędzania wakacji. Niezależnie od tego czy jesteś wilkiem morskim czy do tej pory nie postawiłeś swoich stóp na łodzi i terminy takie jak bom, fog, kambuz są dla Ciebie obce – zapraszamy Cię na wakacje na jachcie w Chorwacji.

Stosunkowo blisko położone i urozmaicone licznymi wyspami adriatyckie wybrzeże jest doskonałym punktem startowym do postawienia żagli i wypłynięcie w stroną słonecznego, lazurowego morza. Poza 1185 wyspami i wysepkami, znajdziesz tu setki portów, malowniczych przystani oraz doskonale wyposażonych marin.

Tylko od Twojej wyobraźni zależy, które z cudów natury odwiedzisz. Listę zalet takiego urlopu uzupełniają: łagodny klimat z dużą ilością słońca, wspaniałe widoki, fantastyczna kuchnia i bogactwo kulturowe kraju lawendy. Zabierz ze sobą rodzinę i przyjaciół, od nas otrzymasz przepis na wymarzone wakacje i niezapomniane wspomnienia. Nie raz będziecie je przywoływać po powrocie do codziennych obowiązków. Mamy nadzieję, że nikogo z bliskich nie musisz przekonywać do spędzenia wakacji na jachcie, ale jeśli tak jest- skontaktuj się z nami, dostarczymy Wam niezaprzeczalnych argumentów.

Wakacje na jachcie – Chorwacja. Jak możesz wypocząć?

Sposób w jaki spędzisz wakacje na jachcie zależy tylko i wyłącznie od tego jaki rodzaj wypoczynku preferujesz. Jeśli podróżujesz z przyjaciółmi i szukasz żeglarskich emocji, wynajmij jacht żaglowy i poczuj zew prawdziwej przygody. Nurkujesz? Zarekomendujemy Ci najlepsze bazy nurkowe.

Jeśli wybierasz się w rejs z rodziną i dziećmi, dobrym wyborem będzie czarter katamaranu. Zapewnisz Wam bezpieczeństwo, komfort i intymność na łodzi, a dotarcie do małych zatoczek i płytkich wód nie będzie problemem. Jeśli jesteś amatorem prędkości na wodzie, zdecyduj się na wynajem łodzi motorowej i postaw na eksplorowanie cudów chorwackiej natury.bliskich nie musisz przekonywać do spędzenia wakacji na jachcie, ale jeśli tak jest- skontaktuj się z nami, dostarczymy Wam niezaprzeczalnych argumentów.

W każdym z tych przypadków możesz liczyć na nas w kwestiach organizacyjnych. O Chorwacji wiemy wszystko z chęcią zarekomendujemy sprawdzone, przytulne restauracje serwujące dania lokalnej kuchni. Odwiedzisz piwniczki z domowym winem czy miejsca, w których dostaniesz najsmaczniejsze lokalne produkty. Jeżeli szukasz czegoś nowego, możemy Cię zaprosić do zbierania oliwek i późniejszego tłoczenia oliwy. Bardzo dobrze znamy tutejszą społeczność, chętnie służymy pomocą. Polecimy Ci najciekawsze trasy rejsu, zorganizujemy transport i rezerwację miejsc w marinach. Chodzi o Twoje wakacje – wiemy jak uczynić je wyjątkowymi.

Rekreacyjne rejsy morskie w Chorwacji – Goście są dla nas najważniejsi

Wspieramy naszych gości, którzy ze swoimi bliskimi wybierają się na rejsy morskie. Dostarczamy najwyższej jakości, nowoczesne jachty, ale- co równie ważne- indywidualną, profesjonalną usługę. Potrzebujesz pomocy w organizacji czasu na miejscu? Szukasz rekomendacji tras czy lokalnych atrakcji? Chcesz, żebyśmy zarezerwowali sprawdzone knajpki, degustację wina lub miejsca w marinach? Służymy pomocą! Zależy nam na szerokim uśmiechu i satysfakcji naszych gości.

Wszystkie rejsy

Dla firm
 

Dla firm

Jeśli szukasz sprawdzonej formuły na organizację rejsów firmowych- zapraszamy do kontaktu. Niezależnie od tego czy chcesz zintegrować współpracowników, nagrodzić ich za wyniki czy wyróżnić najlepszych klientów, zapewnimy niezapomniane wrażenia Twoim gościom.

Okolicznościowe
 

Okolicznościowe

Zainspiruj się pomysłami naszych gości, żeby rekreacyjny rejs stał się nietuzinkowym sposobem świętowania i wspaniałą przygodą. Nietypowa podróż poślubna, niezapomniany wieczór panieński- to dopiero początek.

Rekreacyjne i wakacyjne
 

Rekreacyjne i wakacyjne

Wspieramy naszych gości, którzy ze swoimi bliskimi wybierają się na rejsy morskie. Dostarczamy najwyższej jakości, nowoczesne jachty, ale- co równie ważne- indywidualną, profesjonalną usługę.