Home Home Home Home Home Home Home

Dlaczego z nami?

Mieszkamy w Chorwacji od 20 lat. Polegaj na naszych rekomendacjach: tras, miejsc, restauracji i lokalnych produktów.

Wszystko w języku polskim. Komunikujesz się z nami i rezerwujesz; checklista, zdanie i odbiór jachtu.

Gwarantujemy Ci nową, w pełni sprawną flotę. Wszystkie jachty znamy jak ‘własną kieszeń’.

Bezpośredni kontakt i wsparcie właściciela Marka Stryjeckiego. Skorzystaj z jego ponad 40-letniego żeglarskiego doświadczenia.

Jesteśmy kameralnym, rodzinnym czarterem- zapewniamy Ci indywidualną obsługę, bez pośredników.

Chodzi o Twoje wakacje- wiemy jak uczynić je wyjątkowymi.

15 Łodzie

15 Łodzie

1000+ Klientów

1000+ Klientów

24/7 Wsparcie

24/7 Wsparcie

Marina Mandalina

Marina Mandalina

Rejsy

Nasza działalność ma kameralny charakter, a jej początki sięgają roku 2000, gdy Marek Stryjecki – po dwudziestu latach pływania po wszystkich morzach i oceanach świata – wybrał Adriatyk na swoją drugą ojczyznę. W Szybeniku założył nie tylko swój drugi dom, ale i firmę czarterową Odisej Yachting, którą w Polsce reprezentuje marka jachtchorwacja.pl. Od tego czasu organizujemy wymarzone wakacje pod żaglami na Adriatyku. Nasza rola nie kończy się wyłącznie na czarterze jachtów. Wykorzystujemy pasję i doświadczenie żeglarskie oraz umiłowanie i znajomość tego kraju lawendy i wina, aby zapewnić naszym gościom wyjątkowy czas rejsu jachtem w Chorwacji i cudowne wspomnienia.

Katamarany Bali Sprzedaż

Nasz ogromny wybór jachtów pozwala na dokładnie taki rodzaj doświadczenia żeglarskiego, jakiego sobie życzysz.

dowiedzieć się

Blog

Wczesna rezerwacja
18 grudnia 2017

Wczesna rezerwacja

Zaplanuj wakacje już dziś. Jeśli dokonasz rezerwacji do dnia 31.12.2017: 5% na łodzie motorowe + katamaran, 20% na jachty żaglowe i rejs w dniach 01.01. – 19.05.2018, 15% na jachty żaglowe i rejs w dniach 20.05. – 16.06.2018, 10% na jachty żaglowe i rejs w dniach 17.06 – 31.12.2018

Gratisy sezon 2018
1 lutego 2018

Gratisy sezon 2018

W sezonie 2018 oferujemy następujące gratisy: Wi- Fi, Aplikacja Sentinel z trasą rejsu i możliwością wysłania na portale społecznościowe, Degustacja przepysznych chorwackich nalewek w najstarszej w Skradinie Konobie „Mate”, Oliwa z oliwek (wytwarzana lokalnie, tradycyjną metodą, z ręcznie zbieranych oliwek; odznaczona złotym medalem regionu)

Babski rejs
6 marca 2018

Babski rejs

Wiadomym jest, że spotkanie z kilkoma przyjaciółkami bardziej przyczynia się do Waszego szczęścia, niż z spotkanie tylko z jedną z nich. Idealnie, gdyby takie spotkanie trwało dłużej, niż tylko wieczorna rozmowa i odbywało się w urokliwych okolicznościach. Idea Babskiego Rejsu, który od kilku lat współorganizujemy dla naszych kochanych Babek, spełnia oba warunki.

Partnerzy